Молитва Спасіння

Дорогий ЯХУШУА (ІСУС ХРИСТОС),

Я приймаю ТЕБЕ як мого ГОСПОДА і СПАСИТЕЛЯ, ТИ є БОГ, Якого я люблю. Я вірю, що ТИ заплатив ціну за мої гріхи на Голгофі, що ТИ помер і воскрес із мертвих на третій день. Я прошу ТЕБЕ увійти в моє серце, пробач мені мої гріхи, омий мене від беззаконня мого і всякої неправедності. Я жалкую, що згрішив, і я відвертаюся від тих гріхів. Я дякую ТОБІ за те, що ТИ наповнюєш мене ТВОЇМ СВЯТИМ ДУХОМ (РУАХ ха КОДЕШ), і даєш мені бажання служити ТОБІ всі дні мого життя, і живи ТВОЇМ життям в мені, ЯХУШУА, так щоб ТИ був Прославлений! Дякую за те, що ТИ даєш мені бажання читати ТВОЮ Біблію, і дай мені мудрість розуміти її. Дякую за Любов до мене і за Спасіння моєї душі, заохочуючи мою Віру рости, і одного дня я буду з ТОБОЮ на Небесах. Наповни мене ТВОЇМ СВЯТИМ ДУХОМ зараз і позбав мене від лукавого, в Ім'я ТВОЄ, ЯХУШУА, я молюся! Допоможи мені, ЯХУШУА, пам'ятати, що всі згрішили і позбавлені Слави ЯХУВЕХ, і що ТИ прийшов врятувати нас, грішних, тому ТИ названий нашим СПАСИТЕЛЕМ. Амінь.

Примітка:

Прочитайте цю молитву, а потім прочитайте її ще раз, цього разу НЕ з інтелектуальним знанням, а всім серцем вашим, вірте в це ВІРОЮ і пам'ятайте, що ЯХУШУА не лише БОГ, але ВІН і ваш найкращий друг! ВІН так піклується про вас, ВІН так любить вас, такими якими ви є. Він ненавидить гріх, але ВІН любить ВАС, грішника!

ЯХУШУА заплатив ціну за ваші гріхи, тепер вам більше не треба почувати себе винуватим або засудженим! Зізнайтеся ЯХУШУА в своїх гріхах. Назвіть їх, а потім скажіть ЙОМУ, що ви шкодуєте, попросіть, щоб ВІН пробачив вас! Всі ваші минулі і справжні гріхи. Гріх - те, що ви зробили або робите, який викликає невдоволення у Святого ЯХУВЕХ. Ніхто не досконалий! Пам'ятайте це!

Прочитайте Новий Заповіт і дізнайтеся, хто такий ЯХУШУА. Іоанна 3:16. Біблія говорить, що ви повинні визнати ЙОГО як ГОСПОДА і СПАСИТЕЛЯ, так що ВІН визнає вас перед Отцем. Не соромтеся ЯХУШУА, ВІН НЕ соромиться ВАС. Скажіть комусь, що ви прийняли ЯХУШУА Голгофи і Назарета цього дня, і всі ангели на Небесах радіють!

Зрадіємо разом з вами. Якщо вам потрібен пастор, у нас є більше, ніж один. Ласкаво просимо в Сім'ю ЯХУШУА! МИ СПОДІВАЄМОСЯ ЗУСТРІТИ ВАС НА НЕБЕСАХ, ЯКЩО НЕ НА ЗЕМЛІ!

Напишіть Елізабет і повідомте їй про дар вічного життя, яке ви тільки що успадкували від нашого дорогоцінного Месії ЯХУШУА!